Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

PROJEKT GRANTOWY "RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!2023"

Utworzono dnia 04.05.2023

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób z Upośledzeniem Umysłowym i Ruchowym "Persona" od 01.03.2023 r. do 29.02.2024 r. realizowało wraz z DOZ Fundacja dbam o zdrowie projekt  grantowy "RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ ! 2023" Edycja XI. Projekt został zrealizowany z dniem 29.02. 2024 r.

Głównym celem projektu było zabezpieczenie leczenia beneficjentów ( osób niepełnosprawnych).

Rezultatem projektu było umożliwienie wykupu leków i środków medycznych dla beneficjentów, zmniejszenie lęku rodziców przed bezpiecznym leczeniem swoich dzieci oraz możliwość zwiekszenia funduszy budżetu rodziny osób niepełnosprawnych.

Serdecznie dziękujemy DOZ FUNDACJI DBAM O ZDROWIE  z siedzibą pod adresem ul. Kupiecka 11, 03-046 Warszawa za umożliwienie naszym Podopiecznym w zaopatrzenie  w leki i środki medyczne  w sytuacji i w czasie, gdy były one konieczne do kontynuacji terapii.

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin: